Наші переможці Демборинський Дмитро (7-В), Колеснік Артем (7-В), Яцинишин Максим (8-В).

09 січ 2023
Демборинський Дмитро(7-В)
Колеснік Артем (7-В)
Яцинишин Максим(8-В)

Різдвяні свята подарували нам цікаві спортивні новини: відомий тернопільський флорбольний клуб ,,Вікторія" (тренер Королик М. А.) феєрично переміг у міжнародному турнірі ,,Storvreta Cup - 2023" у Швеції, найбільшому у світі змаганні з цього виду спорту. 63 команди з Німеччини, Фінляндії, Австрії, Польщі та інших європейських країн, сильні й потужні, з'їхалися сюди боротися за кубок чемпіонів. І несподівано фантастичну перемогу отримали діти з України, які останнім часом не завжди мали можливість повноцінно тренуватися через масовані ракетні удари, вимкнення світла та інші наші сумні реалії. Бойовий дух юних спортсменів, жовто-блакитні прапори, спів ,,Червоної калини", відомі спортивні кричалки - все це наповнювало неймовірну атмосферу змагань. Фінальний матч зі шведською командою був красивий, переможний, а головне - український!!!
     Відрадно, що переможцями турніру стали й учні ТСШ 17: Демборинський Дмитро (7-В), Колеснік Артем (7-В), Яцинишин Максим (8-В). Вітаємо юних чемпіонів! Віримо: маючи таких мотивованих дітей, ми обов'язково переможемо!!! Слава Україні!!!